Nowości w E-learningexpert

Witajcie,
Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego u mnie wiele się dzieje. Po wakacjach ruszyły liczne zapotrzebowania szkoleniowo-rozwojowe. Oprócz realizacji zleceń e-learningowych, których się podjęłam, dużo dzieje się na portalu E-learningexpert, który zostanie poddany liftingowi. A co będzie nowego?
Będzie wdrożona nowa platforma LMS, na której cyklicznie będą pojawiać się nowe szkolenia (póki co w wersji e-mail, w formie pdf, w późniejszym czasie w wersji online) w ramach nowej E-learning Academy, która jest skierowana do wszystkich, którzy chcą rozwijać się w obszarze szkoleniowym. Jeśli chcesz zobaczyć jakie szkolenia ukażą się w ramach E-learning Academy kliknij tutaj.
Jak nowa platforma to pojawi się również nowy interaktywny motyw, który mam nadzieję przypadnie Wam do gustu.
Z końcem roku prawdopodobnie ruszą również teksty o tematyce szkoleniowej, które będą dostępne w ramach abonamentu. Teksty będą zawierały konkretne informację na temat tego jak przygotowywać procedurę szkoleniową z licznymi wzorami do pobrania, jak zorganizować szkolenie w Rosji, jakie dokumenty są wymagane, aby pracownik z Polski mógł pojechać na szkolenie do USA , czy też  jak zorganizować szkolenie w Indiach i połączyć je z wycieczką na Taj Mahal. Nie zabraknie również wiele ciekawych artykułów dotyczących samego e-learningu. Będzie można poczytać o tym jakie szkolenia warto wdrażać w formie e-learningu, a jakie w formie stacjonarnej, jak zaangażować pracowników do wzięcia odpowiedzialności za własny rozwój, jaki e-learningu przygotować dla pracowników seniorów i wiele więcej.
Zatem dużo pracy przede mną, jednak mam nadzieję, że będziecie zadowoleni.
Jeśli macie inne sugestii dotyczące tego co ma pojawiać się na portalu napiszcie do mnie, lub zostawcie komentarz pod wpisem.
Pozdrawiam e-learningowo!
Ewelina

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przewiń do góry