Pracuj ze mną

Poszukuję osób do współpracy na nastepujące stanowiska:

E-Learning Developer

Zakres obowiązków:

  • tworzenie szkoleń e-learning z udostępnionych materiałów w programie Articulate Storyline i Articulate Rise
  • poprawki istniejących szkoleń e-learning
  • przenoszenie prezentacji Power Point do Articulate Storyline 360

Zasady współpracy

Współpraca B2B faktura VAT

Wymagania:

  • biegła znajomość Articulate Storyline 360 – całkowicie samodzielna praca
  • aktualna licencja Articulate Storyline 360 ( nie wersja testowa)
  • Terminowość
  • Znajomość metodyki zarządzania e-learningiem
  • Przygotowywanie dokumentacji koniecznych w procesie wdrożenia
  • Znajomość języka angielskiego ( min B1)

Co oferuję?

  • cykliczność zleceń
  • ciekawe projekty dla klientów w Polsce i za granicą
  • możliwość rozwoju
  • pracę zdalną

Osoby zainteresowane prosze o przesłanie CV + portfolio oraz stawki za ekran brutto na adres kontakt@e-learningexpert.pl

Learn Dash Developer

  • konfiguracje LMS za pomocą wtyczki Learn Dash oraz dodatków integracyjnych
  • konfiguracja motywów współgrających z Learn Dash
  • Tłumaczenia platormy na kilka języków
  • Integracje Learn Dash z dowolnymi wtyczkami płatności
  • Konfiguracja Click Meeting z platformą Learn Dash
  • Integracje z systemami mailowymi

Zasady współpracy:

Wymagania:

  • biegła znajomość Learn Dash – całkowicie samodzielna praca
  • doświadczenie w konfiguracji i obsłudze wtyczki Learn Dash
  • Znajomość metodyki wdrożeń systemów informatycznych
  • Znajomość języka angielskiego ( min. B1/B2)

Co oferuję?:

Osoby zainteresowane prosze o przesłanie CV + portfolio oraz przyblizonej stawki za konfiguracje platformy ( same wykonanie bez kosztow licencji) brutto na adres kontakt@e-learningexpert.pl

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przewiń do góry