Jak ściągnąć darmową wersję Articulate Storyline na 60 dni?

Jeśli marzysz o tworzeniu kursów e-learning w programie Articulate Storyline 360 ten wpis jest dla Ciebie!:) Dziś opiszę, Ci jak ściągnąć darmową 60-dniową wersję programu.
Ściągnięcie licencji programu jest bardzo proste.
Wchodzimy na stronę :
https://articulate.com/360/trial i podajemy swoje dane tj. adres e-mail, hasło, nazwę firmy

Następnie podajemy wszystkie dane:

Po przyciśnięciu przycisku aktywacji darmowej automatycznie zostanie utworzone Twoje konto.
W zakładce Twoje konto posiadasz następujące aplikacje:
-Articulate Storyline
-Articulate Studio
-Articulate Replay
-Articulate Peek
Dodatkowo oprócz wymienionych aplikacji masz rówież dostępne narzędzie w chmurze tj.:
-Articulate Rise
-Articulate Review
-Content Library
-Articulate Live
Po automatycznym założeniu konta możliwe jest ściągnięcie aplikacji.

Należy kliknąć na przycisk i zainstalować aplikacje.
Aplikacja po zainstalowaniu znajduje się na dysku C, natomiast skrót do uruchomienia aplikacji zapisuje się automatycznie na pulpicie.
Aplikacja jest aktywna przez 60 dni. Jeśli chcesz przedłużyć licencje klikasz przycisk Subscribe. Licencja zakupywana jest na rok- więcej o aktualnych cenach i planach znajdziesz  tutaj
Jeśli po 60 dniach zdecydujesz się na zakup programu możesz zrobić to bezpośrednio za pomocą Articulate lub jeśli chcesz zapłacić złotówkach możesz licencje zamówić również przez pośrednika- tutaj znajduje się link: https://softx.pl/progrArticuam/articulate-360-personal-4441s. Ja zakupiłam program bezpośrednio przez stronę Articulate za pomocą karty kredytowej. Od tego należy odprowadzić podatek oraz dodatkowo zapłacić za przewalutowanie, jeśli nie masz konta walutowego, ja nie mam wiec zapłaciłam w PLN , a koszt przewalutowania wyniósł mnie 49 PLN. Cena oczywiście zależy od kursu dolara danego dnia. Zakup jest automatyczne więc właściwie 5 minut później możesz tworzyć kursy. Co ważne to co stworzyłeś w ramach darmowej wersji testowej zostaje 🙂
Jeśli chcesz więcej informacji na temat programu i tworzenia zapisz się do mojego newlettera-cyklicznie wysyłam ciekawostki,informacje o kursach i dziele się wiedzą z czytelnikami:)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przewiń do góry