Zbuduj kurs E-Learning z Articulate Storyline-poziom podstawowy

Czym jest narzędzie Articulate Storyline?

Najnowsza wersja oprogramowania Articulate Storyline 360 to jedno z najczęściej wykorzystywanych narzędzi do tworzenia kursów e-learning. Posiada liczne możliwości tj . tworzenie interakcji, quizów, nagrywania ekranów, dodawania video, audio czy gier. Pozwala zaangażować pracowników, a przez responsywność można z niego korzystać na każdym urządzaniu mobilnym. Jest to narzędzie wykorzystywane zarówno w małych i średnich przedsiębiorstwach, jak i globalnych korporacjach.

Dlaczego Articulate Storyline?

Kurs z programu Articulate Storyline wybrałam z kilku podstawowych powodów.

Czy stanę się expertem po ukończeniu kursu?

Kurs dostępny jest w wersji podstawowej. Oznacza to, że w jego trakcie zapoznam Cię z podstawowymi funkcjami, dzięki którym stworzysz swój pierwszy kurs e-learning. Aby zostać ekspertem e-learningu potrzeba wielu godzin praktyki, aby tworzyć szkolenia e-learning. W kursie koncentruje się głównie na technicznej obsłudze programu. Nie poruszamy kwestii tworzenia scenariusza szkolenia, bazujemy na gotowych materiałach. W kursie wykorzystujemy tylko program Articulate Storyline 360. Osoby zajmujące się profesjonalnie e-lerningiem korzystają również z innych narzędzi tj. Adobe Captivate, Lectora, Prezi i wiele innych

Czego nauczę się na kursie?

Na kursie dowiesz się jak:

Czy kurs jest dla mnie?

Ten kurs jest dla Ciebie jeśli:

Ten kurs nie jest dla Ciebie

Kurs nie jest dla wszystkich. Nie kupuj go jeśli:

Jaki osiągnę efekt?

Po kursie będziesz samodzielnie potrafił stworzyć kurs e-learning na bazie gotowych materiałów. Na kursie nie uczę projektowania kursów, scenariuszy i interakcji. Będziesz posiadał umiejętność technicznej obsługi programu Articulate Storyline. Będziesz potrafił stworzyć ekrany z interakcjami typu drop&drag, wyzwalaczami stanu, warstwami. Samodzielnie wstawisz video, obraz i dźwięk, jak również opracujesz prosty quiz. Nauczysz się publikować kursy.

Jak wygląda organizacja kursu?

Informacje oraz link do kursu wraz z haslem przesylany jest na adres e-mail po zakupie. Czas wykonania kursu to 30 dni. Najlepiej przeznaczyc codziennie 1 godzine na realizacje zadan. W trakcie trwania kursu każdy kto go zakupi może wysyłać mi pytania, wątpliwości i problemy jakie napotka podczas realizacji kursu na adres mailowy: kontakt@e-learningexpert.pl W momencie kiedy pojawi się rozszerzona wersja kursu wszytskie osoby, ktore zakupily wczesniej kurs maja dostep do aktualnych wersji kursu.

Kiedy rozpocznie się sprzedaż kursu?

Kurs jest w trakcie aktualizacji

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress