E-Learning Academy

Czym jest E-Learning Academy

Akademia E-Learning jest skierowana do wszystkich osób zajmujących się, bądź chcących zająć się e-edukacją. Branża nie ma znaczenia możesz być nauczycielem, instruktorem, czy pracownikiem działu HR, jednak jeśli chcesz uczyć za pomocą e-learningu Akademia jest właśnie dla Ciebie.

W ramach Akademii skoncentruje się głównie na przestawieniu podstawowych narzędzi wykorzystywanych przez osoby zajmujące się tworzeniem szkoleń głównie e-learning, choć znajdą się również elementy dotyczące szkoleń tradycyjnych, gdyż e-learning może być nie tylko efektywny w samodzielnej odsłonie, wręcz przeciwnie. Początkowo w ramach Akademii dostępne będą szkolenia e-mail z narzędzi służących do tworzenia kursów e-learning. W późniejszym etapie planuję wersję kursów online.Wszystkie osoby, które wykupią początkowo kurs e-mail będą również miały dostęp do nowych wersji kursu. Początkowo skoncentruje się na dwóch najczęściej wykorzystywanych, jakimi są Articulate Storyline i Adobe Captivate. Trzecim coraz bardziej popularnym narzędziem będzie Prezi, a kurs będzie skoncentrowany na ukazaniu możliwości i potencjału tego narzędzia.

Dlaczego w Akademii koncentruje się na tych trzech narzędziach?

Wybrałam te narzędzia z kilku powodów:

Czy stanę się expertem po ukończeniu Akademii?

Na początku tworzenia Akademii postawiłam na techniczne opanowanie przynajmniej podstawowych narzędzi do tworzenia kursów e-learning. Oznacza to, że tworzenie kursów e-learning będzie bazowało na gotowych materiałach, scenariuszach. Nie oznacza to, że dzięki temu zostaniesz ekspertem od e-learningu. Ekspert to nie tylko ktoś, kto wykona technicznie kursy na bazie gotowych materiałów, ale również sam stworzy scenariusze, interakcje oraz cały program szkolenia. Jest to bardzo wymagająca praca wymagająca odpowiedniego przygotowania merytorycznego. Szkolenia z zakresu projektowania i scenariuszy będą również dostępne w ramach Akademii, jednakże będzie to miało miejsce dopiero w 2018 roku. Oczywiście pisanie scenariuszy szkoleń i praktyczne wykonanie ich w programach jest dopiero pierwszym krokiem, na drodze do zostania ekspertem. Stworzenie kilku, kilkunastu, kilkuset szkoleń e-learning, setki godzin spędzonych na ich tworzeniu, tysiące błędów popełnianych w trakcie ich tworzenia to wszystko sprawia, że umiemy coraz więcej. Jednak E-Learning Academy pozwoli Ci poznać świat kursów e-learining, specyfikę zawodu, możliwości pracy, ale przede wszystkim pozwoli Ci rozpocząć pracę w dziale szkoleń i rozwoju bądź też tworzyć kursy e-learning dla własnej działalności. W ramach Akademii będziesz mógł skorzystać z wybranego przez siebie szkolenia bądź też wszystkich szkoleniach. Po ukończonym szkoleniu otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia, natomiast po ukończeniu wszystkich szkoleń certyfikat ukończenia Akademii E-Learning.

Akademia jest dla Ciebie

Akademia E- Learning jest dla osób chcących spróbować swoich sił w e-learningu. Akademia jest dla Ciebie jeśli:

Akademia nie jest dla Ciebie

Akademia E-learning nie jest skierowana do wszystkich. Nie będziesz zadowolony jeśli

Zobacz kursy w ramach Akademii

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress